Náš Team

Hugo

Ahoj, som Hugo Toscher. Vediem raketovú skupinu Astrum Trace. Študujem na Bilingválnom Evanjelickom Lýceu v Bratislave. Mojou prácou je navrhnut raketový motor vybalancovať dynamiku samotnej rakety, 3D modelovanie súčiastok, 3D tlač komponentov a ich dizajn v programe Fusion 360 , výroba tela rakety a v neposlednom rade aj finálna kompletizácia rakety. Taktiež zabezpečujem PR a Crowd Funding pre celú skupinu.

Leo

Ahoj, volám sa Leo Schmitzer a mám 15 rokov. Študujem na 8 ročnom Gymnáziu pre mimoriadne nadané deti v Bratislave. Robím na stavbe rakety, podieľam sa na veciach ako je počítač, motor a telo. Na tomto projekte som začal robiť pretože ma bavia a fascinujú rakety. Taktiež je mojim snom dostať sa na americkú univerzitu MIT a neskôr sa stať sa inžinierom v SpaceX.

Lukáš 

Ahoj, volám sa Lukáš Ševc a som študent 1. ročníka gymnázia SG Cenada v Bratislave. V skupine Astrum Trace pracujem na vývoji palubného počítača a na programovaní zložitého systému aktívnej stabilizácie.

Maťo

Ahoj volám sa Matej Mikulaš. Študujem v 1. ročníku na Gymnáziu Jána Papánka v Bratislave. V Astrum Trace riešim dynamiku rakety ako aj stavbu štartovacej rampy.